a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@construction.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Ochrana proti ptactvu

Nabízíme instalace hrotových a síťových systémů na ochranu ošetřených ploch.

Ochrana proti ptactvu – hrotový a síťový systém

Ochrana proti ptactvu, jako střešní doplněk zabraňující ptákům usedat na ošetřené plochy střech. Nabízíme hrotový a síťový systém.

Hrotový systém slouží k ochraně ošetřené plochy, na kterou jsou umístěny hroty zabraňující usedání ptáků, aniž by došlo k poranění ptáků. Hrotový systém se skládá z plastového pásku a nerezové pružinové oceli. Životnost tohoto systému je při správném technologickém postupu minimálně 10 let. Základním předpokladem účinnosti systému je instalace hrotů na celou náletovou plochu, proto instalujeme hroty hned od kraje plochy.

Síťový systém účinně ochraňuje lodžie, balkóny, světlíky a ochozy věží. Pomocí pružného ocelového rámu, je upevněna síť. Síťový systém se vyznačuje svojí diskrétností, lze použít síť v barvě podkladu (bílou, černou či kamennou). Díky rozměrům ok sítě (50x50mm a 1mm tenkého vlákna) není zastíněn chráněný prostor, instalace je rychlá a síť lze nainstalovat na všechny typy podkladů (včetně instalace na zateplené fasády, ocelové konstrukce ad.), další možností je překrytí celé střechy. Životnost systému je okolo 10 let.

KONTAKTUJTE NÁS
hrotový a síťový systém