a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@construction.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Montáže sádrokartonu

Nabízíme realizaci půdní vestavby včetně zateplení půdních prostor.

Montáže sádrokartonu, půdní vestavby

Provádíme montáže sádrokartonu, především se jedná o půdní vestavby, půdní nástavby a příčky. Při realizaci používáme kvalitní sádrokartony od známých výrobců Knauf, Rigips a Lafarge Gips.

Zároveň s realizací půdní nástavby nebo půdní vestavby můžeme provést zateplení půdních prostor, úpravy a výměny krovů, montáže střešních oken, instalaci půdních schodů, montáže minerálních podhledů.

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni pro práci se sádrokartonem. Mezi naše realizace patří půdní vestavby v bytových domech, půdní vestavby v rodinných domech, sádrokartonové konstrukce pro půdní nástavby na plochých střechách bytových domů a také speciality, jako obloukové vchody a tunelové chodby s klenbou.

KONTAKTUJTE NÁS
Montáže sádrokartonu

V rámci komplexní realizace zajišťujeme dodávky podlah, vytápění, vodoinstalace, elektroinstalace, sanitárního vybavení, nátěrů, maleb a povrchových úprav stěn a také protipožární a protiplísňové nástřiky.